Gyereknap

Igazán semmi komolyan produktívat nem csináltunk a múlt héten, hogy itthon voltunk kettesben. Mászkáltam egy csomót, folyósították a kölcsönt és kiábrándultunk Doktor House-ból. Vagyis a sorozat íróiból, mert annyira rosszra csinálták a 7. évad végét.

Közben Babszem meg Tiszavasváriban tápolódott. Szinte egész nap a kertben volt, folyamatosan evett valami zöldet, lett már kis színe is és pénteken még sikerült vasútmodell kiállításra is menniük, mert Hajdúdorogon tartottak egyet a debreceniek. Mi szombat reggel mentünk le utána, meglepetésként magunkkal vittük Hirot, a japán mozdonyt, amit az e-bayről rendeltünk. Ugyanis kb. két hete, betettük neki az 1 órás Thomas filmet, a Sínek urát, amit szinte egy helyben nézett végig, aztán azonmód még 1x újra (ezt a számot szépen feltornászta egy tucatra, amikor beteg volt). Úgyhogy most már tényleg ismét lehet vele moziba menni:). Mindenesetre onnantól kezdve próbáltunk Hirot szerezni neki, de itthon sehol se láttunk, s hiába vettük elő a svéd rokonokat, ők se sokra jutottak, úgyhogy maradt az angol ebay. Ahonnan meglepő gyorsasággal és olcsón kaptuk meg amit kértünk. Pedig már mondtuk Babszemnek, hogy 2 hétre számítson. De meglepetésként érte, hogy szombaton megkapta a mozdonyt.

Aztán ma még kapott a nagyszülőktől is gyereknapra egy kis mozdonyt, úgyhogy hazaúton 3x is megálltunk, utoljára már direkt azért, hogy Babszem elővehesse a mozdonyait és játszhasson velük egyet a napfényben.

 

Hasonlók