Babszem tehát élvezi a vidéki életet. Tegnap kitalálta, hogyan lehetne neki is víztartálya, amilyent amúgy drága pénzért lehetne szerezni a vonatkészletéhez és megcsináltatta a nagypapával. Este büszkén mutatta is skype-on, mint a napi teljesítményt.
Jómagam kölcsönadtam profiknak tesztelésre az új kütyümet, holnap kapom majd vissza és majd okos emberek megírják róla a tutit. Valamint, hogy mennyivel drágább mint a Kindle3 de ezt tudtam:)
Amúgy mi meg itthon nekiálltunk a House 7. évadjának (a tévésorozatnak:), pontosabban folytatjuk a felétől, ahol decemberben abbahagytuk. Tegnap is lezúztunk vagy 5 részt és kicsit kiakasztott minket a legutolsó amit láttunk. Egyrészt miért kell ennyire béna történetvezetést írni Cuddy és House kapcsolatához? Mintha semmi újat nem tudnának kitalálni. Úgyhogy ezek után nem is csoda, ha Lisa Edelstein otthagyja a sorozatot és ha a szezon végéig (van még 5 rész, ma estére betervezve) nem javítanak rajta, nem is biztos, hogy kíváncsiak leszünk a 8. évadra.
Még szerencse, hogy tegnap moziban is voltunk és megnéztük a Pault, ami meg az utóbbi idők legjobb vígjátéka, legalábbis geek téren tuti bejövős. S nagyon büszke voltam magamra, mert rengeteg filmes utalást megértettem belőle. De ezen felül is lehet jókat röhögni a filmen, s még az embernek is nagyon tetszett, pedig mostanában nem rajongott a filmekért, amiket választottam megnézésre.