Nekem tetszik A Blogok a nagyítóm alatt, mert a legkisebbekről is ír, szubjektíven, persze de akkor is. Emlékszem még bárónőre, aki viszont pont fordítva, a nagyokról kezdett kritikus bejegyzéseket tenni, amivel helyből ki is vívta mindenki ellenszenvét lelepleződött és gyorsan abba is maradt az egész. Remélem Materialgirl nem fogja feladni. Én persze könnyen beszélek, mert a napi 10 olvasóm miatt és mert nem vagyok a freeblogon sose fognak hozzám eljutni a kritikák, de mindig érdekel, ki mit gondol és mer kimondani mások blogjáról, nagy merészen.