Mostanában rendszeresen álmodok horrorosokat. Eddig álmaim nélkülözni szokták ezt az elemet, többnyire kalandosak, romantikusak voltak. Az elmúlt néhány héten azonban megfigyelhető, hogy visszatérnek ezek a 18 éven felülieknek szóló ijesztő motívumok. Bár nem ijedek meg tőlük különösebben, ritkán van az én életem veszélyeztetve, de azért mégis voltak már zombik egyszer, most meg vasárnapra virradóra valami elátkozott város volt, ahol az emberek egyre másra kaptak el ismeretlen betegséget és rohadtak el. Később kiderült, hogy volt valami szörnyű bűne valakinek a városból, s mindenki, aki tudott róla és hallgatott, ezzel is segítve, hogy megússza átkot vont magára. Érdekes mód eleinte az állatok rohadtak el.
A kedves szerint biztos a túlvállalások miatt álmodom ilyeneket. Úgy látszik, eddig még semmi se nyomasztott ennyire, mint a mostani hátralékaim, mert nem emlékszem, hogy korábban előfordult volna velem hasonló.