Hirdetés

Ma megjelent az álláshirdetés a szakmai levlistán. Igazából oda van írva, hogy nem kötelező a szakvégzettség, ami oké, mert SZSnek tényleg inkább amolyan manageri funkciói voltak. S ami még nevetséges, hogy gyakorlatot nem kérnek benne, csak a nyelvtudás számít. Ami persze érthető, mert anélkül nem lehet betölteni a munkakört. A gyakorlat és a hasonszőrű tapasztalat persze előny, de nem kötelező. Add, hogy végre valami normális nőt válasszanak erre a feladatra, akik majd itt szétcsap. (jah, azért lesz nő, mert nem hiszem, hogy pasi ilyen munkakörben elviselné a boss nénit.)
Egyébként lassan kiröhögnek minket szakmai körökben, ugyanis az elmúlt évben ez kb. a negyedik hirdetés, szóval a nagy irígység lassan oda fog jutni, hogy elgondolkoznak az emberek, hmmm ha ez olyan klassz hely, akkor hogy lehet, hogy állandóan cserélődnek az emberek? Mert a mi szakmánkban ha valahova bekerülsz, akkor többnyire ott maradsz nyugdíjig.
Lásd engem

Hasonlók