Hmm hétfőn mindig rengeteg mondanivalója van a blogtársadalomnak, s mivel én tegnap lemaradtam, van is mit pótolnom. A délutánom azzt hiszem olvasásból fog állni, valamint otthon nekikezdtünk Dórika honlapjának, helyet kell találnom, esetleg a képeket feltölteni, aztán pedig hajrá, előbb utóbb büszkélkedhet vele a hugom