Azt álmodtam, hogy férjhez mentem. Vagyis az esküvőm volt. A legjobb az egészben, hogy nem én szerveztem, nem is tudtam róla, egyszer csak kaptam aputól egy meghívót, hogy jelenjek meg a Saját és Párom kézfogóján. Tök szép bordó keretes meghívó volt, kalligráfiával.
Hófehér kosztümöt viseltem. Kívülről láttam magamat. A vendégek közül csak volt kollegáimra emlékszem, akik meg sorra azzal jelentek meg, hogy válófélben vannak.
A szertartás eléggé érdekes volt, mert a szokásos vers ének gitár dalolás helyett színdarabot játszottak méghozzá híres szinészek (Robin Williams kis barna bajusszal volt a detektív) arról, hogy Páromnak ellopták a jegygyűrűjét.
Azt hiszem ez valami olyat jelenthet hogy én igazán nem bízok az egész esküvő bizniszben. Jobb ötleteket is várok.