Teljesen rámjár a rúd. A bloggerem hétfő óta nem működik, ma reggel pedig a freeweb nem akarja beengedni az ftpmet.
Talán haza kéne mennem és inkább aludni.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Teljesen rámjár a rúd. A bloggerem hétfő óta nem működik, ma reggel pedig a freeweb nem akarja beengedni az ftpmet.
Talán haza kéne mennem és inkább aludni.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA