Egészben

Szerencsésen megjártuk hát a vidéket. Az indulással csak annyi gond volt, hogy kicsit elszámoltam magam, nem készültem el addigra, mire Cica jött segíteni pakolni, viszont még így is 1/4 6-kor a párom munkahelyénél voltunk. Időt ott nyertünk, hogy az autómosásról lebeszéltük magunkat és nem tudtunk keréknyomást se ellenőrizni, mert nem működött a berendezés. Babszem persze nem aludt az úton, de most ott ült mellette Cica, valamint van már Halász Judit CD és még mindig énekelhettünk neki. A szombat a családi banzáj jegyében telt. Találkoztam most már minden rokonnal. Vasárnap elmentünk moziba, megnéztük a Bűbájt, ami tényleg aranyos egy film. Hazaúton már érezni lehetett valamit abból az időből ami pánikba tartotta az egész országot: esett a hó, kásás volt az út, de szinte senki se járt rajta, valamint éljen a téli gumi. Hétfőn a visszaút is eseménytelen volt, mert az autópálya jól járható volt, csak a köd nehezített kicsit, meg az öt ember BBben és még Babszem is aludt, igaz jó kis náthát szedett össze, úgyhogy most hatalmas sírások vannak az orrszívó-porrszívó miatt.

Hasonlók

1 Comment

  1. Pedig az orrszivó-porszivó egy istenáldotta találmány. Ez persze nem egy gyerek, hanem egy anyuka véleménye.