A múlt hét elején megdöbbenve tapasztaltam, hogy engem is elért a vizesedés, bokadagadás. Gyorsan beszereztem a gyógypapucsot is. Azt, hogy a hétvégén nem okozott a dolog komoly gondot betudtam annak, hogy nem ücsörögtem számítógép előtt egész nap, sokat feküdtem, keveset mászkáltam. A fogdoki szerint elképzelhető, hogy a tegnapi foghúzás során talált ciszták is felelősek lehettek a bokanövekedésért, de még az is lehet, hogy az időjárás enyhülése okozza, hogy kedd óta igazából nem panaszkodhatom a múlt heti durvuló tünetekre. Lekopogom valahol, hogy maradjon így egy darabig.