Új seprű .. talán söpör

Kokó és Emke helyére új munkatársnő lesz.
A felvételi hirdetést ugyan én intéztem, de közvetve, mert boss néni a rendszeradmint bízta meg, aki azonban nem tudta hogy kell levlistára küldeni ezért aztán én segítettem.
Aztán SZS és Köcsög voltak jelen főnéni mellett a pályázók meghallgatásán.
A múlt héten hallottam amikor a nyertes éppen a biztonsági őrünknek magyarázta, hogy ő itt fog dolgozni a jövő héttől. Na dörzsölgettem a kezem, akkor most talán megismerjük.
De nem. Köcsög fél méterrel mellettem vezette végig a csajt, és nem jött oda hozzám, hogy bemutassa nekem.
Na mindegy, ma február első hete, csajnak kezdenie kell, mert Emke ugye veszélyeztetett és Kokónak se sok van már hátra. Hát valóban a csaj itt is volt, áthozták ide, Kokó és Gyévé körbemutogatták neki a konyhát, aztán elmentek vele, mire én kiértem az irodából, hogy végre szembesüljek velük.
Ugyanis az emeleten még nem volt Boss néni, SZS és Köcsög, ezért aztán Itt nincs még senki ma reggel felkiálltással (Koko) elhúzták a csíkot. Pedig mi legalább négyen bent voltunk az üvegajtós irodában, amely előtt el kellett menniük a konyhába vezető úton. Ráadásul az ajtó is nyitva volt (így hallottam meg őket én is)
Szóval már itt dolgozik a csaj, de még nem sikerült összefutni vele. Háááááát nem semmi munkahely, mi?
És akkor a boss néni azon szokott puffogni, hogy nincs megfelelő kommunikáció a kollegák és a részlegek közt. A fejétől bűzlik a hal:D

Hasonlók