Humm beszámolót kell írni csütörtökig arról, hogy szeptember 1 és január 31 között mivel is töltöttem az időmet a munkahelyemen. Máris nekiállok magamra nézve statisztikákat futtatni a rendszeren. És a szép nagy kerek érdekes számokat majd leírom. Persze megint az utolsók közt fogom leadni, hogy lássam ki mit írt, meg hogyan. Csak hogy überolni tudjam és szupermunkaerő legyen belőlem 😀 Mer én szerény vagyok.