Azt álmodtam, hogy a bérelt házunkba beállított a főbérlő srác a barátnőjével (lakást bérlünk persze és csaj a főbérlőnk IRL) s közölte nagy lazán, hogy néha majd itt lesznek az egyik szobába, merhogy együtt lennének és otthon aztat nem lehet (álmomban még a szobák is különbejáratúak voltak, ami persze nem felel meg a valóságnak). Első dolguk volt, hogy elmentek vásárolni és beállítottak egy ezüstösen csillogó vadiúj tévével és videóval, amit kibontottak és felállítottak a nagyszobában.
Igazából másnap borult ki a bili, amikor hazaértem és a konyhában tornyokban állt a mosatlan, valamint nem hagyták nyitva az ablakokat, redőnyöket a házon, meleg volt és fülledt a levegő a lakásban, s nem volt szép látvány a konyha a napsütésben (még mindig az álomnál tartunk).
Egész délután dúltam fúltam és hősiesen ellenálltam annak, hogy a csillogó villogó vadiúj televíziót bekapcsoljam. Mikor hazajött a kedvesem közöltem vele, legyen férfi és mondja meg a főbérlőnek, hogy mi nem azért fizetünk hogy ő is itt lakjon, plusz a csaja, plusz feldúlja az életünket és akkor még nem szóltam arról a trágyadombról amit maguk után csinálnak elvárva hogy cselédlányként szemrebbenés nélkül ganajozzam ki őket.
További fejleményekről nem tudok beszámolni, ugyanis a galambok nekiálltak röppgyűlést tartani az ablakpárkányon, ami a hangos burukkolás mellett még félelmetes szárnycsattogással és bádogon való szteppeléssel is járt.
Ebben az álomban is biztos lehet fejtegetni valót találni leginkább azt támasztja alá hogy eléggé hisztis vagyok.