A. persze januárért csak a hivatalosan megállapított összeget kapta meg a volt férjétől. Pedig ugye, a tárgyalás előtt három nappal közölte vele a manusz, hogy jó magaviselet esetén kap több pénzt, mint amennyit megállapítanak neki. Hát aztán két hete láthatáson, alig másfél órát maradt a fiával, utána meg azt mondta A.-nak, hogy ezentúl, hogy ne tegyék tönkre anya és fia hétvégéjét inkább hétközben megy el megnézni a gyereket. Mondjuk szerdán. Az első szerda után már a következőt áttetette keddre, mondván, hogy nem ér rá. Ma pedig lemondta az egészet.
Mondtam is A.-nak, kész szerencse, hogy a gyerek még csak 7 hónapos és nem érti meg, miért nem jön az apja, nem várja hiába, nem csalódik stb. Mindenesetre legalább nem kell már a pasival élnie, s azt hiszem, most már kezdi feldolgozni és belátni, hogy jobb, ha megszabadult tőle.
Ráadásnak úgy néz ki, hogy A. meg a gyerek minden pénzzel amit hivatalosan kapnak, még a létminimum alatt vannak, szóval folyamodhatnak segélyért.