Főnéni kirándulást szervezett ma délutánra, hogy tekintsünk meg egy úgymond társintézményt. Hát nem tudom, van e nekem délután 1kor metrózni a vársoban. NINCS! Szóva eldöntöttem. Persze, ha akad még valaki, aki megy Köcsögön kívül, akkor lehet, hogy nekivágok. De ha Köcsög lenne az egyetlen társaság, akkor talán kihagyom. Pedig eleinte az volt a tervem, hogy megyek aztán majd és a főnéni mellett bizonyítom mennyire vagyok sziporkázóbb, okosabb, rátermettebb mint a másik. De ilyen döglesztő hőségben nem igazán fog működni a dolog. Sziporkák csak melegítenek. Kedves úgyis rendszerint azt mondja: “Téged se az eszedért szeretlek!”