Budapest. Ugyanis tegnap mozi után összefutottam Láthatatlan Unokatesómmal és a Brazillal. Unokatestvérem neve még középiskolás koromból származik, amikor is kisvárosiak lévén két gimnázium között választhatott ugye az ember. Én jártam egyikbe, rá három évre kezdett ő is ott. B. barátnőmnek beharangoztam, hogy kedvenc unokatestóm is ide jár (azért kedvenc, mert együtt faltuk a könyveket, filmeket anno, csereberéltük a köteteket, együtt jártunk moziba stb.), majd meg kell ismerkedniük, de eltelt az ősz és nem futottunk össze vele egyszer sem a suli folyosóin. Mivel ez akkoriban volt, amikor titkos levelezéseinkben B-vel minden szerelmünknek és osztálytársunknak nevet adtunk (mint most :D), hát ő is elnevesült, Láthatatlan Unokatesó lett belőle. Tegnap a Brazil (na őt nem kell elnevezni, úgy látom) megkérdezte, játszák-e még valahol az Isten városát, mert azt nagyon meg kell néznünk. Miközben kerestem, találtam brazil költőket is magyarul.