Ma reggel a szokásos 20-25 ember helyett csak 3-an voltunk tornán. Plusz az oktató. Éppen elkezdtem volna ecsetelni, hogy biztos azért mert szerdán mindenki kifárasztotta magát a szabadnapján, mikor eszembe jutott, hogy ácsi, nem volt ám mindenkinek grátisz napja, mint nekem.