Ma elkezdtek körbejárni az ITsok, hogy az új levelezőproginkat feltelepítgessék. Ennek már van saját kis Messengere. Úgyhogy most már hivatalos áldásokat kaptunk rá, hogy házon belül egymással chatelhessünk. Jó, nem? Ki fog itt akkor dolgozni?
Ma elkezdtek körbejárni az ITsok, hogy az új levelezőproginkat feltelepítgessék. Ennek már van saját kis Messengere. Úgyhogy most már hivatalos áldásokat kaptunk rá, hogy házon belül egymással chatelhessünk. Jó, nem? Ki fog itt akkor dolgozni?