Logo

Nos, amióta (már egy hete szinte) használom a Firefoxot (hülye Malévreklámot egyből tiltotta az Indexen, azóta imádjuk), feltűnt, hogy mennyi honlapnak van kis ikonja, ami megjelenik az address bar-ban. Persze én is akartam. Helyi specialistám (ie. a párom) megtalálta a megoldást az MSDNn nekem. Be is másoltam azt a sort, ahogy kell. Firefoxban gyönyörűen látszik is a kis magamhegesztette icon. Hol nem láccik azonban? az IE6-ban. I rest my case.

Hasonlók