Megérkezett az első számlám is, hívott fel a régi tulaj aki persze még egy hónapig az én lakásomban tartózkodik. Mert míg Párizsban voltam, meg utána nagyon elfoglalt, bizony május 11-én a bank elutalta a pénzt, ezt el is felejtettem írni. Most már összes papíron lakástulajdonos vagyok, csak még nem élek a saját négyzetmétereimben. De majd nyáron. Szerencsére az első számla csak a biztosítási csekkfüzet, amire majd szeptemberbe kell pénz. A költözés és az ügyvédem kifizetése utáni nagy összeg majd az illeték lesz. Ettől már most előre cidrizek.