Eddig bírtam

Eddig csakazért se írtam az időjársáról, mert minek. Ez van. Azért a tavalyi 35 fok is utálatos volt. Nem jobb mint hogy még mindig koratavasz van és nincs még cseresznye. Az emberek teljesen meg vannak lőve, főleg öltözködés terén. Ma még télikabátosokat is láttam a metrón. Csak ennyit az időjárásról.

Hasonlók