Tegnap

Délután kiderült, hogy a múltkor este T-mobilosnak gondolt villamos, ami erősen emlékeztet azokra az időkre, amikor Barbie-rózsaszín 4-es 6-os szelte a körutat, Wizz-air-es volt. Szóval a szín nincs még levédve? Ejnye bejnye. Mindez azok után történt, hogy megnéztük a Shrek 2-t, ami az előzőhöz képest nagy csalódás volt. Mondjuk a végére kicsit felpörgött és lehet, hogy meg kéne nézni eredeti hangokkal is, hátha jobban bejön úgy. Aztán meg irány haza és konyhapakolászás jegyében felszámoltam néhány dobozt, a kamrába kikerültek a befőttek, így már nincs akadálya, hogy ma hazavigyük a Kloffstát.
A kedvessel minap megállapítottuk, hogy szerintünk az IKEA-ban, a felvételi elbeszélgetéseken mindenkinek mondania kell néhány minél svédebbül és értelmetlenebbül hangzó fantázia bútornevet, különben nem lehet belőle kék-sárga alkalmazott.
Szóval ma este már nem dobozról fogunk vacsorázni, úgyhogy lehet valami normális kaját is enni.

Hasonlók