Matáv

Ez is egy milyen kaki cég. Július 2-án kértem, hogy 5-től szüntessék meg a telefonomat a régi albérletben és hozzák át a lakásba. Ráadásul kerületen belül is maradtam. Eltelt két hét. Felhívtam őket múlt héten, hogy akkor mi van? Mert senki se jelentkezett. Ó, hát 15 nap alatt lesz meg a műszakosokkal való egyeztetéssel együtt is a dolog. Jó, gondoltam munkanap az a 15. De még mindig semmi. Most megint telefonáltam egyet. Az időpont egyeztetés augusztu 3-ra lett kiírva. Erről én nem tudtam, velem nem egyeztettek és akárhogy is számolom ez már sehol sincs a 15 naphoz. A legbosszantóbb az, hogy egyszer átkötik a telefont, ugyanakkor képtelenek bemérni, hogy ADSL-re van-e lehetőség. Ami még 1 egyeztetés lesz, még 1 kimérés és fogadok, hogy amíg szaroznak, addig szépen lekésünk legalább az ingyenes belépésről, akár ADSL lesz akár Chellot vagy hasonlót leszünk kénytelenek kötni. GRRRRRRRR

Hasonlók