Birom az ilyen délelőttöket mint eddig a mai is volt. Tikkával meg egy kávéval bementünk Boss nénihez, hogy megbeszéljünk egypár dolgot, amiből persze kötetlen beszélgetés lett és a végén jó kis pletykázásba nevetgélésbe fulladt, s csupán az vetett véget az egésznek, hogy megérkezett a némettanára a főnöknek. Úgyhogy magukra hagytuk őket. Ma délelőtt még nem igazán sikerült dolgoznom, csak kiosztottam néhány feladatot, aztán pletyka és most sürgősen el kell mennem.