Titkok

Egyetlen téma van, ami foglalkoztat mostanában, és babonából nem akartam írni róla. De ahogy a párom rámutatott, mégis csak az én blogom, naplóm, azt írok bele amit akarok. Döntsem el, álljak a sarkamra és kész. Akik előtt még titkolnám, azok innen nem tudják meg. Akiknek meg illik tudni, azok meg már tudnak róla. Valahol meg az utókornak is meg kell őrizni, bárhogy is lesz, s mivel annyira izgultam eddig is ösz óta, hogy talán sokáig vártunk, elszalasztottuk az alkalmat és most majd jól megjárjuk, hát nagy az öröm.
Ráadásul ma a doki is biztosított róla és láttam is, ugyan még csak babszem, egy pici zsákocska de itt van, s most szurkolunk, hogy ez így is maradjon.

Hasonlók

12 Comments