A védőnő amint meglátott anno szemüvegben azonnal ajánlotta, hogy szemésszel vizsgáltasssam meg. Dokibácsi az ő javaslatára beutalt. Ma pedig elmentem, hogy megtudjam az igazat. Jó alaposan megvizsgáltak, de minden rendben van a szemfenekemen, szóval spontán szülhetek.
1 Comment
Na azert ez tenyleg jo hir 🙂