Most éppen ott tartok, hogy mozifilm előzeteseken is képes vagyok elpityeredni. Valahányszor megnézem például az új Keanu Reeves Sandra Bullock film előzetesét a The Lake Houset meghatódom. Ráadásul ma láttam először Oliver Stone WTCs filmjének a beharangozását is, ahol először még vigyorogtam Nicholas Cage bajszán aztán már csak könnyeztem a trailer felétől.
1 Comment
en alapbol ilyen vagyok. mi lesz velem majd akkor?? 😉