Torna

Tornán 3-5-en szoktunk lenni, a múltkor amikor 7en voltunk, már tömegnek számítottunk. Éjszaka azt álmodtam, hogy valamiért a rendes órára járók is a kismamatornára jöttek be, a kisterembe és mire én odaértem, nem maradt polifom. A padló pedig hideg. Hisztiztem 1et, erre kaptam kispárnát, hogy tegyem a hátsóm alá felfázás ellen. Ráadásul a gyakorlatok is mások voltak, mint amit megszoktunk. Biztos azért álmodtam ilyet, mert jövő hétfőn az oktatónk párunkkal együtt vár minket egy kis szüléselőkészítőre, s előre izgulok. Azért még a részleteket holnap megbeszélhetjük a tornán, például, hogy át kell e a pasiknak is öltözni, vagy nem fontos.

Hasonlók