Lezárás

A belváros kicsit olyan, mint a 28 nappal később Londonja, ahol kórházi köpönyegben Jim bandukol. Plusz rendőrök meg gyalogosok persze és feketeruhások a Le Meridien tetején, de autók sehol. Viszont van madárcsicsergés és valami olyan csend, amit szerintem az itt lakók még éjszaka se nagyon tapasztalnak, s a buszom is kiváló időt futott és kevesebb mint 30 perc alatt a Madách téren volt.

Hasonlók