Hozzá lehet szokni, hogy a két nagyszülő szinte lesi a gyerek minden kívánságát. Még nekem kell mondani teszvesz néninek, hogy nyugodtan nyelje le a falatot, mielőtt visszatenné Babszem elé az etetőszékből 8. alkalommal ledobott játékhengert. Nem fog belehalni abba a 2 másodperces késésbe. Főleg hogy előtte már 7x fel-felugrált anyósjelölt és visszapakolta ami a földön landolt.
A napirend egyelőre még nem is nagyon szakadt meg, tegnap ugyan kétszer volt fenn éjjel, de majdnem fél 8-kor kelt, aludt délelőtt meg délután is, szóval már megnéztem a nzíregyházi moziműsort, mikor is tudnánk elmenni Ocean’s 13ra, sőt már a térképen is kinéztem az útvonalat és láttam egy csomó videoklipet is az MTVn. Szóval most ennyire ráérek, s mindezt lelkiismeret furdalás nélkül tehetem.