Azért alakulgatnak a dolgok. Végülis tegnap reggel már negyed 8-kor ma meg háromnegyed 7-kor kelt a gyerek. Igaz közben éjszaka megint vagy 3x fenn volt, de kint van még egy fog, bal felül. Viszont napközben nagyokat aludt tegnap és ma is, általában jó a kedve. Elkészült a kocsi is, ma megyünk úszni, pont megjöttek a bookline-on rendelt könyvek, holnap pedig hosszú hétvégére Kanizsára. Közben pedig novemberben most már át kell gondolnunk ezt az anyagi helyzetet. Botrányosan magas a rezsink, s bár jó volt 3 hétig úrinőnek lenni és délben elhozni az ebédet a Zilából (a múlt hét meg a mostani, rövidség miatt maradt ki), azt hiszem át kell térni arra, hogy főzök olyat amit egyrészt a gyerek is ehet (mondjuk butítva), meg a párom is vihet magával. Ezzel ugyan hatalmas összegeket nem spórolunk, de mégis, valamit azért csak-csak. Aztán meg találni kéne valami extra pénz hozó dolgot. Novemberben már a fűtés is a horror ár lesz.