Félig kész

Végül a hétvégén csak a szekrény lett befejezve, ajtó még mindig nincs a két szoba között. (Pedig beszereztem hozzá mindent:)De most már kibírjuk. Minket nem különösebben izgat a dolog, csak a párom apja volt nagyon odáig, mert ő azért jött fel, hogy aztán dolgozzon, csak hát itt most már kisgyerekre is oda kell figyelni és amikor Babszem alszik akkor maximum a gangon lehet fűrészelni, de sok fűrészelni való nem volt. Vasárnap délután pedig bedobott a gyerek egy közel 3 órás szunyát, ajtót beállítani meg csak a szobában lehet. Úgyhogy ő elég ideges volt, hogy nem fejezik be a hétvégi etapot, de mi csak legyintettünk. Nem hajt a tatár, plusz a gyerekkel szeretne az apja is foglalkozni kicsit, mert jó-jó, hogy nagymamára lehetett bízni egész hétvégén, de Babszem nagyon a szívére tudja venni, ha nem kapja meg a neki járó apatime-ot.

Hasonlók