Másik sztrájk

Az alvás már alakul, ma már negyed 7-kor kelt a csemete. Viszont most evéssztrájk van. De ezt a meleg számlájára írom. Meg inni mondjuk iszik eleget. De azért kicsit aggasztó, hogy ennyire megbomlik a rendszere, ha eljövünk a nagyszülőkhöz. S érdekes mód, valamiért Kanizsán ez nincs így… Itt meg mire megszokja a környezetét, rendesen alszik meg eszik megyünk is haza. Persze tudom, gyerek éhen még nem halt és jelzi majd, ha éhes meg akkor majd zabál is, csak jó lenne tudni mi a tuti oka ennek az ingadozásnak. Hogy kicsit nyugodtabb lehessek én is.

Hasonlók