Ma épp ebédeltünk, amikor csöngött a telefon, a leendő gondozónő hívott, hogy egy nappal előbbre hoznák a látogatást, szóval holnap jönnének inkább dél magasságában. Akkor most kicsit még gőzerővel takarítok majd. Csak a látszat kedvéért (szerencsére a nagyját vasárnap/tegnap elintéztük).
Egyébként nézegetem, hogy miket írtam fel azon az első szülőin, miket kell majd még megkérdeznem. Lehet vásárolgatni célirányosan a gyereknek. Egyébként mivel azt mondták, szerezzünk be üzenőfüzetnek valamit, feljogosítva érzem magam már egy ideje, hogy betérjek az ütbaeső papír-írószer árudákba és hosszasan nézelődjek a plázák/hiper szuperek iskolakezdős ajánlatai között. Mondjuk vettem már füzetet, kettőt is, de úgy érzem ez kevés… 🙂