Biztos, hogy azért is jött elő ez a munka kérdés mert délelőtt volt egy gyűlés, amit Főnéni hívott össze. Mint valamelyik kollegina megjegyezte, mindig tavasszal jut eszébe neki, hogy át kell alakulnunk. Most éppen sok minden összejött: egyik kollegina babát vár, az ő helyére betanul egy belső ember és vehetünk fel új munkatársat, plusz az egész Kóceráj vadi új főfőfőnököt kap, aki múlt havi 2 napos vizitjét pont nálunk kezdte, szóval lehet, hogy még jól is jövünk ki ebből az egészből. Úgyhogy vannak új ötletek, nekem is sikerült belopnom magam a Főnéni szívébe pár javaslattal, meg is jegyezte, hogy érzi én el vagyok hanyagolva de most a változások szelébe beállhatok vitorlának.
Szóval akad pár ötlet, remélem meg tudjuk őket valósítani. Egyelőre kihívásnak érzem, lehet bizonyítani, hogy még mindig van vér a pucámban. Megyek is túrom a netet ötletekért.