Jelzés

Amíg még sokat jártam moziba, mindenféle jegyeket használtam könyvjelzőnek. Aztán volt egy csomó repicuccom, ami jó volt erre. Meg néha vettem valami puccosat. Volt egy nagy kedvencem, amit aztán elhagytam valami könyvtári könyvben. Amióta meg Babszem hozzá tud nyúlni dolgokhoz, meg gyűrögetni azokat, egyetlen se tart sokáig. Elkavarodnak, eltépődnek stb. Télapóra kaptam egy fémet anyósjelöltékhez, amit imádok, az eléggé strapabíró, ráadásul még a nevem is rajta van, csak azt meg lenn hagytam Kanizsán anyuéknál, s oda márciusig nem megyünk. Könyvesboltokból szoktam elhozni néha a reklámjaikat. A legutóbbi tegnap este még tuti megvolt, de ma már nem találtam. Reggel vagy 1 percig keresgéltem, aztán meg azt próbáltam kitalálni, hogy mit tegyek az éppen olvasott kötetbe, de nem volt semmi kéznél. Úgyhogy megjegyeztem az oldalszámokat (szamárfülezni utálok és nem is tartom szép dolognak, épp eléggé szenvednek velem a kötetek mert mindenhova cipelem őket). 

De mondjuk egy ilyennel lehetne a BKVn virítani:

 

 

Persze kérdés, hogy meddig tartana ki Babszem ellenében.

Hasonlók

1 Comment