Azok után, hogy tegnap a Boltkóros naplója körüli megfigyelésem továbbgyűrűzött, s megjelent a cikk a hvg.hu-n, amit még a könyvesblog is átvett (15 perc hírnév hehe). Aztán délután még egy Alexandrában végiglapozgattam pár kötetet, hogy nem, nem tévedek, igazam volt.
Ma reggel mivel volt kiplakátolva a metró a Deák téren? Az Egy boltkóros naplója könyvvel. Amit a Cosmopolitan szponzorál!
A legdühítőbb az egészben az, hogy ezzel a Kelly kiadó megint lejárat egy teljesen korrekt nőknek szóló sorozatot. Persze lehet, így majd a filmet sokkal többen nézik majd meg.
A Kelly Kiadó meg a másik akik dühítenek. Kiválóan válasszák ki, hogy milyen könyveket fordítsanak és adjanak ki (Kinsellától is jelent meg már náluk több, nagy kedvencembe, Jennifer Crusie-ba is belevágták a fejszét stb.), nyomják a reklámot ezerrel és akkor magára a kiadványra meg nem figyelnek oda. Szörnyű munkát végeznek és még sok pénzt is kérnek el érte.
2 Comments
írj a szerzőnek vagy az eredeti kiadónak..
Vagy hirdesd meg a Vaterán aranyáron a sztori végét. 🙂