Ma délután csajnap volt, A-val moziztunk, megnéztük a Nász-ajánlatot. Pontosan jó film volt, amire számítottunk, s amit tuti, a pasik nagyon utálnának. Sandra Bullcok hozta a szokásos formáját, bár róla kicsit nehéz elhinni a keménykezű, jéghegy szerepét, de az olvadás rész már sokkal jobban sikerült. De azért amellett, hogy mi csajok valahogy bírjuk Sandrát és a filmjeit a Nászajánlat másik pozitívuma Ryan Reynolds volt. Aki hagyta a nagyobb sztárt érvényesülni, ugyanakkor szépen megmutogatta előnyös oldalát, meg a felsőtestét. Mindey egy szörnyen erőltetett jelenetben történt ugyan, mert ki vetkőzik úgy, hogy inkább az Ipodját pakolgatja, meg a zsinórral trükközik, mielőtt zuhanyozni menne, de nem veszi ki a zenét a füléből, de a látvány kárpótolt.
Eddig túl nyálsanak tartottam, bár a Wolverine-hez is gyúrt és Babszem is apának nézte, de most határozottan változott a véleményem. Úgyis odavoltam, hogy a mostani sztárok közül nincs senki, aki meg tudná dobogtatni a véremet, mert akik eddig tetszettek (Daniel Day Lewis, Hugh Jackman, Brad Pitt, Owen Wilson, Keanu Reeves, George Clooney stb.) már erőst elhagyták a 40t is az utánpótlás meg nekem nem igazán jött be eddig.