Uncategorized Ami elmaradt December 26, 2008 No Comments és nem is hiányzik az az, hogy idén nem kaptam egyetlen Boldog Karácsonyos SMSt sem. Semmi versike és MMS. Köszönöm. Previous Post Next Post Hasonlók November 24, 2006 Köszi July 23, 2004 Balatoni nyarak March 28, 2007 Szervezés