A nagy nap után

Szóval tegnap egész nap énekelgettem a Boldog születésnapot, meg hallgattuk Halász Judit előadásában is. Gyermeknek határozottan jó kedve volt. Estére kapott tortát, egy picit, amit persze mi ettünk meg, mert ő ugyan megkóstolta a túrókrémet, de köszönte nem kért többet. Gyertya elfújás nem ment, viszont nagyon tetszett neki a tüzijáték. Miután már megkapta az építőkockákat, most csak a szép nagy “Téli böngészőt” adtuk oda neki, de határozottan örült a hatalmas könyvnek. Aztán a legnagyobb élményt az jelentette, hogy fürdés előtt nem szóltunk rá, hogy a fikusz cserepe alatt álló vízzel játszott. A nagy családi szülinap meg majd vasárnap lesz, a keresztelő után.

Hasonlók

1 Comment