Eső végre

Égszakadás. Reggel kellemesen hűvös volt végre, aztán ahogy reggeliztünk, egyre sötétebb lett az ég alja. Aztán jött a dörgés, meg a villámlás. Volt egy akkora csapódás, hogy kinéztünk, nem ég e valami, de mégse annyira a közelbe csapódott be, csak az autók kezdtek el eszeveszetten szirénázni a környéken. Ugyan háztól metróig alig 100 méter, valamint metrótól munkahelyig kb 300, még ernyővel is rendesen eláztam.

Hasonlók