Munkahely és munkahely között hatalmas különbségek vannak. Nézzük csak a tanulást. A párom ugye szeretné az egyetemi diplomát. Ehhez nem kéne más, csak levelezőznie. De ezt szépen elutasítják, nem támogatják a sok hiányzást. Nálunk bezzeg más a helyzet. Ha anyagilag nem is támogatnak mindenféle iskolát, időben azonban meg lehet dumálni. Persze könnyű úgy, hogy ügyeleteket vállal az ember meg mondjuk fel kell áldoznia a rövid napját, viszont amikor órája van, elmehet.