Menjünk

Péntek délután van, nagy a nyugi. Aki nem ment még haza az ügyel, s nekem sincs már csak másfél óra hátra, mert aztán irány a pályaudvar aztán Kanizsa. Hétvége a szülőkkel. Meg unokahugokkal. Képnézegetés, babázás és ha már nagyon nem bírjuk, mozi. Kész szerencse, hogy vasárnap már érvényben lesz a nyári menetrend, mert van végre normális IC fel Pestre.

Hasonlók

3 Comments

  1. Te mázlista, addig menjél moziba, amíg lehet 🙂
    1bként Gréta is mondta, hogy sokkal több terhes nőt látott, amikor terhes volt.

  2. Ne izelj mar 🙂 egy mozi brutto 2.5 ora. A torpe 3 hoapos korara idomithato a 3.5 orankenti kajara. Hat nem tudsz majd a paroddal menni, ez teny 🙂