Ücsörgök ügyeletben, amikor hirtelen jött a zápor. Azonnal kaptam fel a telefont, hogy hívjam a párom, menjen ki a folyosóra és kicsit húzza beljebb a szárítót a korláttól, mert hozzánk csak 5-10 centire szokott becsapni a legtöbb vihar. De ő lemondóan közölte velem, hogy otthon bizony nem volt egy csepp eső se. Pedig itt a belvárosban kétszer is lezúdult együegy adag.