Miután 2 éve volt az APEHos kalandom visszatértem a régi jól bevált módszerhez: csinálja csak a cég az adóbevallásomat. Idén januárban is visszaküldtem nekik aláírva a papírt, hogy meghagyom intézkedjenek ők. Szerencsére még mindig megteszik, de most már tényleg szigorúan csak azoknak, akiknek semmi mást nem kell tenni mint az eddig vezetett kifizetéseket egy másik nyomtatványba átírni. Kedvenc bérszámfejtőnket letiltották arról is, hogy jószívűen segítsen másoknak akiknek mondjuk kölcsönük, segélyük stb. van. Csakhogy nem hallottam semmit felőlük és amikor a legutóbb postán jártam, s előttem mindenki csekket és egy ajánlott levelet adott fel (na meg én is a párom bevallását) hirtelen megijedtem, hogy jajj nem hallottam semmit vissza a gyártól, lehet, hogy mégse történt meg a vallás? Mert én is problémás eset vagyok? Úgyhogy így az utolsó utáni pillanatban még felhívtam őket, arra gondolva, ha mégis gond van el tudják faxolni a páromnak a papíromat és kitölthetem, holnap reggel meg még mindig sorbanállhatok a postán, ha kell éhesen odaviszem Babszemet és akkor úgy járok, mint az Égig érő fűben Ullman Mónikáék a hivatalokban s előre engednek.
De a nagy tervből semmi se lett: megnyugtattak a bevallásom már rég az APEH asztalán van.