Babszem már 3 foggal is csinálta, de most, hogy négy van néha még lelkesebben csikorgatja őket. Szerencsére egyelőre még csak ha akarja, nem akaratán kívül. Igyekszem rászólni és elvonni róla a figyelmét. Nem szeretném, ha szokássá válna.
Babszem már 3 foggal is csinálta, de most, hogy négy van néha még lelkesebben csikorgatja őket. Szerencsére egyelőre még csak ha akarja, nem akaratán kívül. Igyekszem rászólni és elvonni róla a figyelmét. Nem szeretném, ha szokássá válna.
1 Comment
ez is a kommunkiáció egy kezdeti formája… 🙂 ld Kazohinia… épp ezért jogos: le kell róla szoktatni 🙂