Tegnap este meglátogattak minket Mirwenék, a gyerek éppen jókedvű volt, mosolygott, gügyögött, bemutatta a teljes repertoárt. Éppen végigvettük, hogy tényleg miket is tud már, meg hogy még mindig csak 1x fordult a hátára. Erre fogta magát, s ott 3unk szeme láttára produkálta a hasról hátra fordulást. De ez nem maradt elszigetelt eset, ugyanis ma is megcsinálta délelőtt. Majd elégedetten vigyorgott és élvezte, hogy dícsérve körbeugrándozom. Azt hiszem, jól tettem, hogy a puha takaró helyett csak egy sima pokrócot tettem a játszószőnyege alá, mert így nem süpped bele a semmittevésbe, de a kemény alátét miatt jobban tud mozogni is.